NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR ÁLLÁS❗️NEHÉZGÉP SZÁLLÍTÁS❗40.000-45.000 FT/NAP❗️

CE kategória @Titán High & Heavy Kft. Nemzetközi gépjárművezető
  • Közzététel dátuma : 2024.04.29.
  • 0 Jelentkezés(ek)
  • Megosztás:

Állás részletei

A Titán High & Heavy Kft. felvételt hirdet nemzetközi gépjárművezetői pozícióba, nehézgép szállítási feladatok ellátására. (tgk, traktor, kamion, munkagép, stb.)

A jelentkezéseket egész Magyarország területéről várjuk, nyugat európai viszonylatokra, JÁRMŰSZÁLLÍTÓ szerelvényre.

Amit kínálunk:

  • Munkarend
    • kocsigazda rendszer : 2 hét/2 nap vagy 17 nap/4 nap vagy 4 hét/1 hét
    • váltó rendszer: 2 hét/2 hét
  • Versenyképes bérezés
    40.000 Ft/nap – 45.000 Ft/nap (bónuszokkal)
  • Géppark
    Nagy fülkés DAF 480 XF vontató + FVG félpótkocsi
  • Utazás
    Céges mikrobuszokkal (Nyíregyháza-Schwertberg útvonalon)
  • Munkaruha
    Komplett szett biztosítása
  • Betanítás
    Vállaljuk a teljes körű betanítást

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • CE nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat (min. 1 éves)
  • Nehézgép szállításban szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel (betanulás biztosított)
  • Érvényes CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes tachograf kártya
  • EU egészségbiztosítási kártya

Jelentkezés a info@titanhh.com e-mail címen vagy a 06308164639-es telefonszámon vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot és kollégáink 48 órán belül visszahívják telefonon!

Más álláshirdetések, amik érdekelhetik