Ceglédi telephellyel, belföldi viszonylatban áruszállítási feladatok végrehajtására keresünk, Nyerges Vontató és Multiliftes Konténer Szállító teherautóval szerzett munkatapasztalattal rendelkező gépjárművezetőt❗️

CE kategória @Geoconstans Kft. Belföldi kamionsofőr
  • Közzététel dátuma : 2024.04.18.
  • 0 Jelentkezés(ek)
  • Megosztás:

Állás részletei

Ceglédi telephellyel, belföldi viszonylatban áruszállítási feladatok végrehajtására keresünk, Nyerges Vontató és Multiliftes Konténer Szállító teherautóval szerzett munkatapasztalattal rendelkező gépjárművezetőt.
Azonnali kezdéssel, bérezés megegyezés szerint.
Település: Cegléd +30 km távolságban.

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Sofőrkártya
  • PÁV III

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • megbízhatóság, precízség
  • ADR

Amit kínálunk:

  • biztos hátterű, megbízható cég
  • korrekt bérezés
  • mindennapos hazajárás

További információért és jelentkezéshez töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot és kollégáink visszahívják telefonon!

Más álláshirdetések, amik érdekelhetik